Skip to main content

Ranking sushi

Sushi Friends

Sushi Friends, działające na krakowskim Podgórzu, posiada w ofercie różnorodne propozycje podania i przyrządzania sushi oraz innych potraw azjatyckich. Zestawy Sushi Friends składają się z 70, 100, 200, a nawet 300 kawałków, a łączą się na nie kawałki takie jak uramaki, futomaki, czy nigiri. Wszystkie produkty są zawsze smaczne, świeże, bardzo dobrej jakości oraz, co równie ważne — w atrakcyjnej cenie. Menu zostało stworzone tak, aby sprostać wymaganiom każdego klienta. W ofercie znajdują się zestawy na specjalne okazje, imprezy, lunche, rolki, do których można wybrać swój ulubiony składnik, a także zupy, przystawki, bowle, ciekawe opcje dla wegan i wegetarian oraz wiele nowości i promocji, po które warto sięgnąć, dopóki są dostępne. Sushi Friends regularnie proponuje nowy, wyjątkowy zestaw dostępny tylko w konkretnym miesiącu.

Kuchnia japońska, uznawana za jedną z najzdrowszych i najpopularniejszych na całym świecie, kojarzona jest przede wszystkim z różnorodnością oraz bogactwem smaków. Główne danie, a także specjał w kuchni japońskiej stanowi właśnie sushi. Te małe kawałki składające się z gotowanego ryżu i różnych dodatków są idealnym rozwiązaniem na każdą okazję, a Sushi Friends zawsze jest gotowe je do Ciebie dostarczyć!

Dostawa od Sushi Friends obejmuje Podgórze Duchackie, Bieżanów, Prokocim, Borek Fałęcki, a także sushi na Kraków Podgórze, Sushi Klonowica oraz Łagiewniki.

Sushi Friends - Kraków, ul. - Sebastiana Klonowica 26

Zamów sushi w Sushi Friends i przekonaj się, że to najlepsza restauracja sushi w Krakowie! 

Sushi Friends Kraków
Sebastiana Klonowica 26
30-654 Kraków
tel: +48 736 244 188

Zamówienia i aktualności na stronie internetowej: 
https://www.sushifriends.com.pl

 

Restauracja Sushi Friends
 Sushi Friends Kraków